Lietderīga informācija

Mūsu produkcija

Šeit Jūs varēsiet iepazīties ar Nordson rūpniecības detaļu, izstrādājumu un iekārtu pilnu sarakstu atkarībā no tipa, rūpniecības nozares

Pielietošanas sfēras

Korporācija Nordson ražo iekārtas, paredzētas risināt
plaša spektra uzdevumus dažādās rūpniecības nozarēs
un ražotnēs

Nordson iekārtu pielietošana

Adaptācija dažādu nozaru ražotnēs

 • Šeit nodarbojas ar iepakošanu. Aizlīmēšana, taras sastiprināšana, konditorejas iepakojumu, nelielu pakešu, paplāšu izgatavošana, paketēšana uz paplātēm un daudz kas cits.

  Mēs esam medicīnas iekārtu speciālisti. Izstrāde un ražošana. Medicīnas iekārtu projektēšana. Tehnoloģijas un komponenti.

  Šķidro materiālu automatizētās dozēšanas sistēmas. Pusvadītāju komplektācijas modernās metodes. Iespiedplašu montēšana. Un daudz kas cits.

  Virsmu apstrādes modernās sistēmas. Pusvadītāju, iespiedplašu gaismasdiodu ražotājiem kā arī blakus nozaru ražotnēm - plazmas tehnoloģijas.

 • Šķidro līdzekļu sistēmu projektēšana. Praktiski jebkuriem iedomājamiem procesiem.

  Mēs orientējamies pulverveida segumu pārklājumos. No roku apstrādes līdzekļiem līdz pilnīgi automatizētajām sistēmām.

  Šķidrās krāsošanas līdzekļi un sistēmas. Elektroststiskie, neelektrostatiskie un rotācijas izsmidzināšanas līdzekļi plastikāta, metāliskiem un koka izstrādājumiem.

  Ieskatieties uzmanīgāk. Mēs esam līderi projektēšanas nozarē, inspekcijas un testēšanas iekārtu ražošanā elektronikas ražotājiem.

Par Nordson kompāniju

Korporācija Nordson piedāvā produkciju priekš līmējošo un hermetizējošo vielu, segumu un citu materiālu precīzai dozēšanai, inspekciju un pārbaužu veikšanai, ultraviolēto staru sacietēšanai, virsmas plazmas apstrādei.

Nordson līmējošās sistēmas ir oficiāli atzītas par ražotnes standartu un ir vissefektīvākas uz doto brīdi. Nordson spējas optimālajā ceļā atrisināt iepakošanas uzdevumu ir saistītas ar grandiozu pieredzi: vairāk nekā trīsdesmit gadu garumā Nordson ieņem pirmās pozīcijas līmes pārklāšanas sistēmu izstrādē un ražošanā priekš iepakošanas ražotnēm visā pasaulē.

Firmas Nordson iekārtas pastāvīgi pilnveidojas. Tiek izstrādātas jaunas tehnoloģijas un komponenti, pateicoties kuriem cilvēka piesaiste ražošanas procesā ir minimāla, kā arī samazinās energētiskais patēriņš un palielinās ražotspēja.